Horko na festivalu AIR Hradec Králové

Návštěvníci festivalu AIR Hradec letos bojovali s horkou výhní, která byla přes den k nevydržení a ani večer nepolevovala. Na řadu přišlo hledání stínu prakticky kdekoli a místní bazén byl taktéž centrem zájmu a příležitostí ke schlazení. Samotná hudební produkce všechny ještě více rozpálila.

Účinkující z celého světa přitáhly davy

Na AIR Hradec se představili hudebníci Carnage a duo Krewella z USA, Retrovision z Francie, švédští Brohug, Norsko mělo zástupce v Pegbord Nerds, Bali Bandits z Nizozemí a nebo třeba Mr.Black z Izraele. Kromě nich vystoupili třeba Nick Hardin, Lyam, Rita&Ball, Richard Reynolds a Manene.

Zázemí, kempy i taneční plochy na AIR Hradec obstály

Připravené stánky s občerstvením žíznivce napojily. Díky slunečnému počasí i taneční plochy nevyžadovaly zásadní údržbu. V přilehlém stanovém městečku pak nalezli azyl všichni, kteří přijeli za produkcí trvající od 27. do 28. července. Klasický problém podobných letních akcí jako asi všude bylo WC.

Festival park na letišti jako vždy připraven

Kromě kempu byl na AIR Hradec k dispozici třeba stanový hotel a karavan kemp, kde byly WC i sprchy zdarma. Nechybělo místo na parkování a připraveny byly i uzamykatelné skřínky na cennosti. Zkrátka o blaho všech účinkujících i samotných návštěvníků bylo ve všech ohledech dobře postaráno.

Příští rok tedy znovu? (jku, foto: kik)